K poskytování služeb a analýze návštěvnosti využíváme souborů cookie. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací zde

 

Připravujeme úvahy, koncepty, urbanistické i architektonické  návrhy s ohledem na kvalitu a funkčnost navrhovaných prostor.
Naše práce vychází z dialogu mezi klientem a architektem.

Zabýváme se řešením projektových úkolů dle individuálních požadavků a potřeb investora, s důrazem na soulad detailů v rámci komplexního řešení.

Zpracováváme projektovou dokumentaci staveb, zajišťujeme projednání záměrů u dotčených orgánů. Nabízíme zajištění dalších navazujících služeb v oboru jako jsou projektové části technologických zařízení staveb a inženýrských objektů, či posudky potřebné pro získání příslušných povolení.

Pro naše zákazníky nabízíme poradenskou a konzultační činnost a zpracování investičních  analýz navrhovaných záměrů.


Navrhujeme projekty s ohledem na architektonickou kvalitu prostoru i detailu, uživatelský standard klientů a energetickou úspornost stavby,
včetně domů v pasivním standardu dle PHPP.

Nabízíme spolupráci při realizaci staveb v rámci autorského dozoru, asistenci při výběru dodavatelů a projektovou koordinaci stavby. AMTB s.r.o. realizuje zakázky jako generální dodavatel projektu. Kmenově zajišťujeme stavebně architektonickou část. Projekty jednotlivých profesí jsou v případě získání zakázky smluvně zajištěny s prověřenými subdodavateli.

Pro připravované projekty nabízíme prezentační grafické práce vizualizace či videa.